Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan eszköz,...

Szerintetek van olyan eszköz, amivel a háztartási gázpalack töltöttségét és annak fogyását működés közben lehet mérni? Szintjelzőre gondolok.

Figyelt kérdés
A Gaslock GL-3001 ról tudok,de pontatlan...továbbá a mágneses matricáról is,de ez alumínium palackon müködhet ???
2016. dec. 13. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg.
2016. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyinak egy egyszerű, olcsó fürdőszobai mérleget vettem. Arra állítottam a palackot és a 10 kilós jelet pirossal filctollal megvastagítottam, hogyha odáig csökken a súlya, akkor a másik palackot készítse elő (ha üres cserélje telire) mert már csak 3 kiló gáz van meg a 11,5 kilóból.

Korábban volt úgy, hogy a vasárnapi ebéd főzése közben fogyott ki a palack, és a tartalék is üres volt. Mióta van a mérleg, azóta nincs ilyen baki.


(Hivatalosan úgy tudom 6,8 kg az önsúlya a palacknak, és 11,5 kg gázt komprimálnak bele. Így ha tele van 18,3 kg-nak kellene lennie.)

2016. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Mérlegnél jobbat sztem sem találsz, mivel tölteni is súlyra töltik.
2016. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk itt Csongrád megyében fehér alapon kb.2 centis fekete szám(ok) vannak a palackok vállára festve,-ez az adott palack súlya.
2016. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!