Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy feltörhetetlen...

Kitaláltam egy feltörhetetlen zárat, ti vennétek ilyet? Lenne kereslet rá szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan zár amit bejárati ajtóba lehet beépíteni. Kívülről roncsolhatatlan mert csak egy kb 10x10cm es négyzet alakú acéllapot látsz elölről amibe van egy 5x5cm-es négyzet alakú mélyedés 1cm mélyen. A zár lényege hogy a betörő nem tudja tökretenni. Ha ki akarja nyitni az ajtót akkor az egész ajtót ki kell vennie mert a zár bármilyen profi zárfeltörőnek lehetetlen.


A zár úgy nyitható hogy az 5x5x1cm-es négyzetlapot be kell illeszteni az 5x5x1cm-es mélyedésbe és nyílik az ajtó. se a záron se a kulcson nincsenek érintkezők és semmilyen fogazat sincs mint a hagyományos kulcsokon ami van. Gyakorlatilag a zár feltörhetetlen. Szerintetek lenne ilyen zárra kereslet? Érdemes lenne legyártanom?


2016. dec. 14. 20:56
 1/5 anonim válasza:
És ha a betörő vesz hozzá egy ugyanekkora kulcsot?
2016. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ilyen van már és gyártanak is.
2016. dec. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha megjegyeznél egy olyan apróságot, hogy FELTÖRHETETLEN ZÁR NEM LÉTEZIK!!
2016. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te meg jó lenne ha megjegyeznéd hogy normálisabb hangnemben kéne írni. Paraszt
2016. dec. 17. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező-paraszt!


Én normál hangnemben írtam, de mivel téged már -születésed óta- eleve frusztrál a paraszti származásod, ezért azt gondolod, hogy mindenki más is paraszt, nem csak te.

Viszont jó ha tudod, hogy más nem lesz attól paraszt, ha egy született paraszt leparasztozza.

Ez ugyanis nem egy szavak útján elkapható "betegség".

Erre születni kell. (Mint tudod.)


Az annyira törvényszerű, mint ahogyan feltörhetetlen zár sincsen.

Ezt az utóbbi mondatot pedig még a parasztok is megértik...

...rajtad kívül.

Igaz, hogy egy átlag parasztnak is meg van a magához való esze.

Nem úgy, mint neked.


Karácsonyra azt kívánom, hogy hozzon neked sok-sok könyvet a Jézuska, hogy tanuljál és ne maradjál ennyire hülye mint most, hogy azt hidd, hogy feltaláltál egy feltörhetetlen zárat.

2016. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!