Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tényleg...

Lehetséges, hogy tényleg betiltják a magánszemélyeknek 2020-tól a vegyes tüzelést?

Figyelt kérdés

Ez elég durva lenne, gondolok itt a sok szegény eldugott kis faluban élő kisnyugdíjasra...


Egy gáz fűtésű rendszer kiépítése cirka 1 misi. Úgy tudom, hogy már csak kondenzációs kazánokat engedélyeznek, aminek ára 400+!!! Azt is hallottam, hogy a ház falán kivezetett utólagos fém kéményekre már most sem adnak ki engedélyt...Ti mit tudtok erről?


[link]



#gázfűtés #kondenzációs kazán #vegyes tüzelés betiltása
2016. dec. 15. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem fogják betiltani, mert társadalmi katasztrófát okozna, azonkívül úgyis mindenki megszegné, az államnak meg semmiféle kapacitása nincs arra, hogy minden egyes háztartást végignézessen, hol mivel tüzelnek


aki nem tudja megfizetni a mázsafát, vagy a gázt, az továbbra is szeméttel, gumival, műanyaggal fog tüzelni, és mélyszegényből rengeteg van, 4 milliónál is több

na most ezeket hová zárják be? és ha bezárják, mit érnek el vele? állami gázfűtésben fogják melengetni a seggüket onnantól...

tipikus magyar megoldás, szarva közt a tőgyit...


de azért próbálkozzanak csak betiltani a vegyes tüzelést :DDDDD kb. annyi értelme lesz, mint betiltani a földrengést...

2019. szept. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Pedig jó lenne, ha betiltanák, mert az én szomszédom is mindennel fűt, amit talál, és még most májusban sem lehet kimenni az udvaromra, se ruhát teregetni nem lehet, mert vastagon áll a füst, orrfacsaró bűz.
2021. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!