Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti miben vagytok meleg lakásban?

Ti miben vagytok meleg lakásban?

Figyelt kérdés
Fáskazánnal fűtünk, nagyon meleg van bent, állandó 25 fok, ilyen esetben hogy érdemes öltözködni? Sajnos az alacsonyabb hőmérséklet nem játszik, nem rajtam múlik. 19/F
2016. dec. 30. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Rövidnadrág, póló.


Nálunk nincs ilyen pokoli meleg, napközben pólóban és egy vékony melegítőnadrágban vagyok. Este póló-bugyi. Megfőnék a takaró alatt.

2016. dec. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én rövidujjú pólóban s vékony nadrágban haldokolnék 25 fokban, de 23-ban is. Brutális, inkább a 8 fok, laktam annyiban is, ott legalább az öltözék és a testhőm a jó irányba visz s tudok aludni.

19-nél sincs rajtam pulóver... De az emberek hőigénye eltér.

2016. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is meleg van, bar nem ennyi! Nappal vagy pizsiben maradok vagy max polo cica nadrág van rajtam. Éjszaka kis időre időnként ablakot nyitok, a fűtés a szobámban pedig egész ejjel le van nullára veve. Nem birnek melegben aludni.
2016. dec. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

25 foknál már alsógatya a kényelmes, ha nem csak fekszek.

Fekvésnél vegetálásnál azért egy póló elmegy, max egy rövidgatya pluszba.

2016. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 fok elég kemény, én 20-21 között érzem jól magam pólóba, melegítőbe.
2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi egy-két évvel ezelőttig 19-21 fokban éreztük jól magunkat. Manapság a 22-25 fok jön be.

Elmúltunk 45 évesek, és mindkettőnknek van némi keringési problémája már. Ha éjjel hidegebb van 22 foknál, akkor kifejezetten fázunk, nekem még a karjaim is zsibbadni kezdenek. A hosszú ujjú pizsi, kardigán nem segít, sőt, alvás közben összegyűrődve garantálja a kézzsibbadást. :-(

Ágymelegítőt is kipróbáltam, de az már túl meleg, a legkisebb fokozatban is.


Tapasztalatom, hogy az is számít, ki milyen környezetben nő fel. Aki családi házban az jobb kedveli a hűvösebbet, aki panelban, az hozzászokik a meleghez és később is igényli.

Anyósoméknál panelban, volt rá példa, hogy 25-28 fokra ment fel a hőmérséklet télen. Nyitott ablak mellett aludtak. Nem tudják megfelelően szabályozni a házban. Egyik lakásban 18 fok van, míg a némelyikben hőség. :-(

2017. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Kihagytam a lényeget. :-)

Pólóban, vékony melegítőnadrágban vagyok itthon, nejem pólóban és általában leggings-ben, de sokszor csak pólóban bugyiban flangál.

2017. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!