Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy 80cm mély aknám,...

Van egy 80cm mély aknám, benne egy szivattyú aminek a felső csöve 5 centire van az aknatetőtől, el fog fagyni?

Figyelt kérdés

Tavaly nem fagyott el, bár nem is volt tartós hideg.

A nagy fém aknatetőt letakartam 3db szőnyeggel, de most nem lakott a ház, nem tudom kibírja-e szétfagyás nélkül.


2017. jan. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Takard le mindenképp. Főleg hogy ilyen közel van a felszínhez.


Elég bizonytalan így is. Esetleg ha leszerelnéd lehet hogy jobban jársz. Nekünk nincs annyira fent, szerintem fél méterre lehet a felszíntől. Kévébe kötözött kukoricaszárakal letakartuk az egész aknatetőt.


Azért bizonytalan mert ma este is volt vagy -18 fok. Legalábis itt felénk a Pest- Jász megye határán.

2017. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is volt még este, az óra szerint. Kb 17-18 óra lehetett. Barommi hideg van, lehet hogy már most elfagyott. De nem akarlak ijjesztgetni.
2017. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akarom mondani leereszteni nem lehet? Hirtelen a szivattyút gondoltam közeli dolognak azt értettem leszerelés alatt, nem a csövet, bocs. Fáradt vagyok, elnézést :)
2017. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!