Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a füst és a...

Hogyan lehet a füst és a korom szagot eltüntetni a ruhaneműkből?

Figyelt kérdés
Cserépkályhával fűtöttünk télen és az bizony olykor kifüstöl. Így az utána maradt szagot nem tudom egy Istenért se eltávolítani a szobából, de még az ágyneműből sem. Ha tudtok rá jó praktikát, írjatok! Köszönöm!
2010. máj. 6. 13:52
 1/3 anonim válasza:
Szia, nálunk is ez a helyzet, nemrég költöztünk panelból kertes házba.A csempánk iszonyatosan füstöl meg a korom a falat is megfogta.A ruhákat összefogva beleteszem nylonzacsiba és bekötöm.Ami kinnt maradt azokat újra megkell mosni meg száradás után azokat is zacsiba tenni.Most, hogy az idő engedi, kint szárítsd meg lehetőleg.
2010. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
^^^csempe,csempekályha
2010. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem lehet minden bútort, meg minden ruhát mindig zacsiban tartani. Valami ötlet kéne,hogy ezt, hogy szedjem ki belőle. A választ azért köszönöm! :)
2010. máj. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!