Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecenben vagy Budapesten...

Debrecenben vagy Budapesten lehet jobban megélni 250 ezer ft-ból?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Debrecenben.


Nem irtad h. brutto vagy netto, de a brutto 250 az netto kb. 170 (se), abbol Budapesten egyedul alberletet fizetve nemigen lehet megelni, csak vegetalni.

2017. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

én éltem Budapesten is, meg székesfehérváron is, de a pénzemből csak azóta jövök ki biztosan éls azóta érzem magam anyagi biztonságban, mióta saját házban élek vidéken, és a kajám nagyrészét megtermelhetem magamnak.

úgyhogy ez egy erősen relatív kérdés

2017. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen nem egy olcsó város, azt kalkuláld be.
2017. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%

Egyedül van ennyid egy hóra?

Nettó vagy brutto?

Akbérlet vagy saját lakas?

ezeket is leirhatnaď és akkor közelebbi támpont van.

De mi debreceniek vagyunk és 500.000 ból 3 gyerekkel kertesbe ami a miénk csak hiteles 1 autóval, kutyával cicaval együtt is necces. Mindketten dolgozunk mint a gép!

pesten meg max több emberrel együtt lehetne ahol a pénz eloszlik talán kijönni. Persze minden hónap nehéz lenne ha vannak élezeti szokásaid. Legalábbis én pesten 150.000 kaptam anno anno anno es barátnőmnél lakva alig jöttem ki.

De ennek a pesti eletnek már lassan 8 éve.

2017. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Azért van aki 2*100ből él a pár gyerekkel, sokak még kevesebből... attól elfogadom, hogy szűkösen jön ki, de aki 500ból jön ki szűkösen, ott azért megy a rongyrázás rendesen...
2017. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

majd akkor merjél szólni hogy rongyot ŕázunk ha kifizetsz mindent helyettünk és eteted a 3 gyereket meg a 7 macskát és a kutyát egy lakáshitellel meg lakastakarékkal autófenntartással, előző háasságból kiskorú gyermek után fizetni.

Majd akkor merd kinyitni a szád ha esetleg eszedbe jut hogy a gyerek tápszeres vagy esetleg allergiás.

Vagy gyüjt a gyerekeinek a jobb életért.

Majd akkor merjél beszolni.

Ha ismersz minden! Ismerek olyat aki rongyot ráz nem főz minden nap vasárol.

Az a rongyrázas!

Majd akkor merjél szolni ha saját tyúkot nevelsz es gyümölcsfát tartassz hogy legyen tojásod es húsod.

Majd akkor s..fej addig ne!

2017. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen semmivel sem olcsóbb. Albérlet most szintén 100 felett, tömegközlekedés se olcsó, gyüjtőjegy drágább, kismamabérlet csak a segélyeseknek, nem minden kismamának... kaja ugyanannyi...
2017. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!