Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri kamerás riasztórendszer...

Megéri kamerás riasztórendszert beszereltetni?

Figyelt kérdés
Az előző alkásomban az volt de nem igazán használtam, illetve furcsa volt amikor otthon voltam hogy mindig kameráznak stb. Az ajtóra volt irányítva és csak én láttam. Egyedül élek, távfelügyelet lesz, riasztórendszer is. Kell a kamera is? Van értelme? Csak én használom a lakást de sokszor elutazom hetekre külföldre.
2017. febr. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Megéri, mert ha netán egyszer betörnek, könnyebben megtalálják. Az ördög sosem alszik. Annyi, hogy én rejtett kamerákat telepítenék.


Üdvölettel

2017. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van persze, csak legyen ftp-s feltöltés, ez azért kell ha a dvr-t elvinnék a képek egy távoli szerveren megmaradnak.
2017. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Távfelügyelet lesz!


2., nyilván feltölti valahova és vissza lehet nézni, nem az üres lakásomat akarom nézegetni távolról. :))

2017. febr. 7. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek hasznàra vàlt, hogy tàvolról is tudja nézni. Előfordul hamis riasztàs is. Egy riasztàsnàl hívnak téged hogy van e otthon valaki. Ha nem vagy otthon nem kell a 10 körmöd leràgni míg kiérnek, hanem belesel hogy van e ott valaki, vagy téves riasztàs.
2017. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani a bekötést, hogy mikor éles, tehát elmész otthonról csak akkor rögzít. Így nincs nagytestvér feeling.
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!