Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől kattoghat a villany óra?

Mitől kattoghat a villany óra?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi, ma este jöttem haza és akkor hallottam meg egy kattanast. De azóta is csinálja. Mennyire lehet okom aggódni? Talán negyed óránként pukkan egyet
2017. febr. 20. 01:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Van mikor 10 percenként egyet kattog de olyan is hogy kattanas majd rá pár másodpercre még egy.
2017. febr. 20. 01:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így működik. valamilyen rádiófrekvenciás (lehet hogy nem pont ez) eszközzel kapcsolják központilag a bojlert.
2017. febr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem a bojler, hanem maga a villany óra, ami eddig nem kattogott, kb egy éve lakom itt, tegnap óta viszont folyamatosan.
2017. febr. 20. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az kapcsolgatja a bojlert.
2017. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek lesz még ilyen problémája.

Nálam az volt a baj, rá egy napra vettem észre, hogy az üres!! vízforralót bekapcsolva hagytam, és egy napig forralta a levegőt... Szerencsére nem égett le, de több mint egy napig nem vettem észre, mert nem volt semmi hangja.

2017. máj. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!