Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A vízszerelő mellett legyek...

A vízszerelő mellett legyek végig vagy pl üljek le netezni? Hogy szokták ezt?

Figyelt kérdés
Szerintem fél órás munkánál nnek sokkal több.
2017. febr. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek nem esik jól, ha a sarkában állnak és percről percre követik a munkáját. Én fizetek neki valamiért és elvárom, hogy ezt jól csinálja meg. Tisztázzuk az elején az elvárásokat és a lehetőségeket, majd leülök a konyhában (ha mondjuk ő néhány méterre, a fürdőben tüsténkedik) és csinálom a dolgomat. A közelben maradok, hogyha szüksége van valamire, akkor azonnal tudja jelezni, ugyanakkor nem zavarom a jelenlétemmel.

A végén elmondja mi volt a gond és mit csinált. Én vetek rá egy pillantást, esetleg kipróbálom, hogy milyen lett, ennyi, fizetek és ennyi.

2017. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan nem kell ott lenni, mert az idegesíti a mesterembert. Ha nagyobb munkálatról van szó, azért érdemes néha ránézni"szakértő" szemmel, mert némelyik eléggé figyelmetlen és csinálhat olyan megoldást, aminél vissza kell majd bontani az egészet.
2017. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a munkadíj pl. 5000...akkor

-ha nézed is: 7000

-ha "segítesz" is: 10ezer lesz! =D


Menj,főzz kávét,önts egy pohár üdítőt.

2017. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!