Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kohósalak, vert salak házról...

Kohósalak, vert salak házról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 16:36
 1/6 ede1219 ***** válasza:
100%

Leginkább azt, hogy qrva messzire kerüld!

Gyenge, sr@r fal, rég lejárt a "szavatossága", hőszigetelés nulla, hatos furatba tízes tipli kell, úgy mállik.

2017. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran veszélyes gázokat produkál.
2017. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

örökség volt kedves első, emiatt nem veszek újat, hőszigetelési tényezőjét néztem szakemberrel, (okleveles épületgépészmérnök) vetekszik a tégla+nikeceles marhasággal! tipli? 10-esbe 10es kell még mindig :)


azt tudtad egyébként, hogy a legs-zarabb a vájok? Na én azt kerülném el messziről, meg a betonpanelt...


kedves második, mégis miféle gázok azok? mert radioaktív marhaságról is olvastam, megint csak nem fogok rosszabul aludni.

2017. febr. 25. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abból nem lesz bajod, ha a rizikókat kizárod. Nekem csak a tető kohósalak, kértem kölcsön egy Geiger - Müller számlálót (az eredmény negatív lett. Tanulmányozd a rizikókat, ill. a tulajdonságait, aztán okosabb leszel (és döntesz, hogy mit tegyél) - lehet, hogy nincs is mit tenni...
2017. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ettől pont nem félek, 70-es évek elején lett építve... hőtényezője meg tapasztalat útján jobb, előbb kapcsoltam le a fűtést, mint a fűtésszezon vége kb 2 héttel mert azóta is 20 fok van bent.
2017. márc. 3. 18:44
 6/6 ede1219 ***** válasza:
Kedves névtelen barátom, akkor az nem vert salak, mert az az általam írtaknak felel meg, tapasztaltam, néhány évig ellaktam ilyen szutyokban.
2017. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!