Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Óbudán, a harmadik...

Milyen Óbudán, a harmadik kerületben élni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől megyek Pestre egyetemre, és valószínűleg a 3. kerületben a Csillaghegyen lesz albérletünk. Még sosem voltam Budapest ezen részén, milyen ott élni? Most lehet hülyeséget mondok, de így gugliból olyan,mint egy falu. Kicsit elszomorított, mert én azért szeretnék valamennyire belvárosban lakni, azért is szeretnék Pesten lenni, nem faluból "faluba" ( jó nyilván ez nagy túlzás) költözni.

2017. febr. 25. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat tenyleg falu, de a tomegkozlekedes kivalo.
2017. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En nagyon szeretek errefele lakni. Tenyleg mas mint a belvaros, de nagyon hamar bent vagyok a varoskozpontban.
2017. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ne haragudj,de én innen a 8.kerületből(14éves gyerekként)fohászkodok hogy töltsem már be a 18-at,és költözzek el a 3.kerületbe!Ott vannak a legszebb helyek egész Budapesten,és az a legváltozatosabb kerület is.Ott van Aquincum,a Római-part,Békásmegyer,Csillaghegy,Róka-hegy...Áhh!Hagyjuk!Ott lenni egy életérzés ☺
2017. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!