Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kartondobozokat hol kaphatok?

Hviolka kérdése:

Kartondobozokat hol kaphatok?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy Oriflame elosztóközpont, de az nem tudom, hogy hol van... Kis dobozra nincs szükségem (PL. Penny-ből vagy Auchanból). Nekem nagy doboz kell, amiben a padláson tárolhatok cuccokat.

Van vkinek vmi ötlete?


2017. márc. 4. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Különböző boltokból!
2017. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig a papírboltból szereztem be. Már költözés előtt kb. 2-3 héttel beszóltam nekik, hogy ne dobálják ki, pár naponként bementem hozzájuk, és ami kiürült náluk, átválogattam, és vittem.
2017. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De azok nem kicsik? Itt Dél-Pesten egyetlen nagy forgalmú papírboltot sem ismerek, ha meg bemegyek egy bevásárlóközpont papírboltjába 0 esélyt látok arra, hogy X szól Y boltvezetőnek, hogy van itt egy nőci akinek kartondoboz kell, ne dobjátok ki őket....

Akkor inkább rámegyek erre a gyógyszertár Tena Lady doboz körre...

2017. márc. 5. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Papírboltba szállításhoz, pl. géppapírt, dossziét, egyéb füzeteket, hasonlókat nagy dobozokba raknak össze (kb. méter x 60-70 cm), nem úgy kis csomagokban fogják szállítani. A nagy tömegű rakodás kismillió időbe telne...
2017. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!