Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igaz ez a parkettarol?

Igaz ez a parkettarol?

Figyelt kérdés

Egy eve koltoztunk ide ahol most lakunk, a szobakba regi parketta van, nagyon csunya, hibas, kopott de azert hasznalhato. En kertem ra pvc padlot, le is teritettuk. Anyukam mondta, hogy neha nezzek be ala, mert nem kap levegot, es elkezd rohadni?

Ez igaz? Idaig semmi baja meg, de nem tartom elkepzelhetonek hogy egy lakkozott, elettel fa elkezdjen rohadni.



2017. márc. 7. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elettelen*
2017. márc. 7. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A parkettának van alsó fele is .Anyukád figyelmeztetését ne hagyjad figyelmen kívűl .
2017. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi amikor a házat vettük laminált volt mindenhol :) kitaláltam,hogy a nagy szobába cseréljük le mert túl sötét volt. Felszedtük a lamináltat az alátétfóliát és ime: [link]


A többi szobát is megnéztük,de ott szerencsére beton volt a laminált alatt.

2017. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uristen! 😨

Akkor figyelek!

Koszonom a valaszokat!

2017. márc. 7. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem is a parkett kezd el rohadni, hanem a műanyag alatti párás környezetben penész- és egyéb gombák kezdenek el szaporodni. Jobban jártál volna, ha filces padlószőnyeget terítesz le.
2017. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet szonyeg a szobamban, allergias vagyok porra, atkara. Fulladok toluk es a szonyegben konnyen megtelepednek.
2017. márc. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!