Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megmenthető még az orchideám?

Megmenthető még az orchideám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A télen költözés miatt megfázott az orchideám, a levelei, egy kivételével, megsárgultak és leestek. Pár hét mulva észrevettem, hogy új levél növekszik. Sajnos egyik nap véletlenül levertem a párkányról és letört az utolsó levele és a kicsi is. Igy most levél nélkül maradt szegény. Meglehet menteni? Ha igen hogyan? Köszi a válaszokat előre is.

2017. márc. 9. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj neki párásabb környezetet teremteni, pl. húzz fölé egy nyitott átlátszó műanyag zacskót vagy megemelt befőttes üveget, hogy szellőzés legyen és az ültetőközege ne száradjon ki, de ne is tocsogjon alatta a víz. Egyébként nagyon sanyarú elhelyezést kaphatott, ha ennyi trauma érte.
2017. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,kipróbálom. Nincs sanyarú sorsa, nagyon szeretem, a többi társával együtt, csak ez most véletlen igy jött össze.
2017. márc. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!