Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elektromos írógépekhez értők;...

Elektromos írógépekhez értők; mi lehet a baj, ha az új szalagkazetta betétele után nem megy a sor elejére? Hanem csak búg a gép, de nem mozdul a fej.

Figyelt kérdés
Philips PTW 120-as gép.

#elektromos írógép #szalagkazetta-csere #Philips-gép
2017. márc. 11. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Úristen, hol dolgozol, valami múzeumban? SENKI nem használ már ilyet! Bocs, tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2017. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Otthon.


A baj csak az elekromos gép miatt van. Mert egy kézi géppel nem lenne ilyen problémám. A tekerős szalag cseréje semmi bajjal nem járhat, egy perc, és kész. És nem is fogyaszt áramot, környezetkímélő.


Próbáld csak ki, sokkal emberibb egyszerűbb gépekkel dolgozni, és minél egyszerűbb egy gép, annál kevésbé van az ember kiszolgáltatva.

2017. márc. 11. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves István; akkor én "senki" vagyok? Nem hinném. De azért köszönöm.
2017. márc. 11. 17:01
 4/5 Gy.Ata válasza:
100%
Elektromos írógépeket javítottam anno. Ha a másik szalaggal ment, akkor gyári hibás a kazetta, szorul, lefogja a léptető motort. Kazetta nélkül ez esetben megy a gép.Vagy esetleg rosszul van betéve a kazetta.Ha a kazetta jó, akkor viszont tönkrement a léptető motor vezérlés.Amúgy inkább PC-vel szerkessz szöveget.
2017. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, a kazetta lehetett a hibás, mert másikkal semmi baj.
2017. szept. 24. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!