Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zsíros foltot mivel?

Költőnő? kérdése:

Zsíros foltot mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fehér felsőről lenne szó. Sajnos nem vettem észre mikor pörkölt szaft csöppent rá, tehát frissiben nem tudtam eltávolítani. Azóta kimostam, próbálkoztam szappannal, mosószódával és vanish-el is. Valaki tud valamit javasolni még, mivel érdemes próbálkozni, vagy lehet, hogy a technika nem volt megfelelő? (Elnézést, ha rossz kategóriát választottam)



2017. márc. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mosogatoszer. Domestos esetleg
2017. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszerű zsíros folt, hanem színezéket tartalmazó folt, ahol a színezék okozza a gondot. Nem ismerjük a felső anyagát (műszál, természetes szál), tehát azt sem tudjuk, vízben lehet-e mosni vagy csak vegytisztítás jöhet szóba.
2017. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van selyem része, az színes, de ahol a folt van, az sima pamut és hófehér. Domestos az nem sárgít?
2017. márc. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!