Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Festeni csak tavasztól őszig...

Festeni csak tavasztól őszig lehet?

Figyelt kérdés
Tényleg nem lehet télen festeni mikor fűtés szezon van mert lepereg a falról?Vagy miért nem?
2007. nov. 20. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam újabban ilyesmit. Szerintem csak nem szokás, mert a festéskor szellőztetni kell, hogy a szag hamarabb kimenjen, a festék gyorsabban száradjon. Télen ha kinyitod az abalakot, akkor inkább hideg meg párás levegő jön be nem száraz meleg. És nagy a hőingadozás is.

Hozzáteszem én az előző felújítást is télen csináltam. A fűrészporos tapétáról nem pergett le a festék. Most a következő lakásunkban januárban kezdjük a munkát. Eszembe sem jutott, hogy nem lehet festeni ilyenkor. Festeni fogok és kész. A festéknek meg nem ajánlom, hogy leperegjen!!! :D:D:D

2007. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is legkésőbb márciusban szeretnénk elkezdeni a felújítást.Igazából azért nem szokás télen festeni,mert nem szárad ki olyan gyorsan a fal,rosszab esetben be is penészedhet,ha nem tudsz eleget szellőztetni.
2007. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy festeni azért szoktak jó időben mert a festékre huzat és szellőzés kell hogy megfelelően kiszáradjon.Télen inkább tapétázni szoktak mert arra viszont jó a fűtött szoba is.
2007. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%

Szerintem ez nem igaz amit kérdezel mert pl.:elvonulsz egy olyan helység be ahol nincs meleg se hideg és ott festesz, alkocc igazán.

JÓ FESTÉST !

2007. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!