Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kültéri villanyóra dobozt...

Kültéri villanyóra dobozt érdemes védeni a nap/időjárás ellen?

Figyelt kérdés

Hasonlóan néz ki a miénk:


[link]


Még vagy 6 évig nem lesz beépítve a telek, így a közvetlen napfénynek lesz kitéve, esőnek, stb.


Szerintetek érdemes lenne valamivel megvédeni?


Előre is köszi!



2017. márc. 13. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
kültéri így arra lett tervezve hogy kint töltse az életét ,kárt unatkozó köcsögök,orkok és putrisok okozhatnak benne ha arra tévednek és úgy tatja kedvük
2017. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ronda lesz ez, sárga, matt és repedezett, mert van ugyan pár olyan nyugati dolog, aminek nem nagyon árt a napsugár, de ezeket a műanyagokat a neves gyártók szemlátomást az NDK-ban gyártják ma is, valami időutazásos módszerrel.
2017. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes, mert pár év múlva sárga lesz, a műanyag megmattul, nem lehet majd leolvasni az órát se stb.

Én OSB lapból meg tetőléc sarokerősítéssel gyors csináltam neki dobozt (otthoni hulladék lényegében), lefestettem, évek óta bírja.

2017. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!