Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen környék Újpalota...

Milyen környék Újpalota nyírpalota út? Tapaszalatok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 00:00
 1/3 Süle Dominik ***** válasza:
100%
Nagybátyám ott lakik. Szoktam arra járni. Szerintem jo hely. Sok a zöld és sok az idős ember. Polgárőrség is van. A tömegközlekedés viszont nem a legjobb annak ellenére hogy 15 perc alatt beérsz a belvárosba mert a buszok nagyon zsúfoltak szoktak lenni hétvégén pedig ritkán járnak. Viszont figyelembe kell venni hogy Újpalota az egyik legnagyobb lakotelep ezért vannak különbségek. A piacnál vannak érdekes arcok de nem vészesek. Nyírpalota út az jó. Én ajánlom a helyet:)
2017. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) tényleg így van ahogy írod már szeméylesen is tudom . :)
2017. jún. 16. 11:29
 3/3 anonim válasza:
52%
Szia. Én nem ajánlom Újpalotát. Mi 5 éve költöztünk ide és hamarosan el tudunk végre menekülni innen. A környék egyre lepusztultabb, tele van csövesekkel, szinte minden kukából lóg ki valaki. A parkokban rengeteg kutyasz.r és szemét van, mi már kimenni sem szeretünk. A polgárőrség semmit nem csinál. A parkolókban megrongálják a kocsikat, az utcánkban hajnalig nyitva tartó kocsma, sokszor éjjel 3-4-ig felhallatszik az ordibálás (önkormányzat magasról tesz rá, bár már többször kértünk segítséget. A játszótéren mindig van valami konfliktus (mi egy másik kerületből költöztünk ide, ott soha nem volt semmi gond). A panel élet is érdekes, nálunk állandóan fúrnak, este és vasárnap is, meg megy a vita mindenen. Maga a környék nem lenne rossz, mert sok a zöld terület és közel van minden.
2018. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!