Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a hányásfo...

Hogyan tüntessem el a hányásfoltot a padlószőnyegről?

Figyelt kérdés
Világos színű a szőnyeg. Már feltakarítottam szódabikarbónával és ecettel, a szagot szépen el is vette, viszont sajnos a hányás beszínezte a szőnyeget, ott van egy folt, ami sehogy se akar kijönni. Próbáltam kefével felsúrolni, de nem használt, illetve talán egy egész kicsit halványodott tőle. Beszórtam vastagon szódabikarbónával, most várom, hogy megszáradjon, de félek, hogy ott fog maradni. Albérletben lakom, és nem akarom, hogy a főbérlő kiakadjon, hogy elcsesztem a szőnyegét :(

2017. márc. 26. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele. Nálunk padlószőnyeg-csere lett belőle, semmivel nem jött ki.
2017. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus, nekem arra nem telik :(
2017. márc. 26. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bérelni egy nedves szőszegtisztítót kb 2500ft fél napra. Hátha azzal kikerül, de nem sok esély van rá.
2017. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Anyukám javaslatára Domestos-szal átsúroltam még tegnap este és nyoma sincs :)
2017. márc. 27. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szőnyeget rá, amíg nincs pénzed parkettára.
2017. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!