Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik kerület a legzöldebb/le...

Melyik kerület a legzöldebb/legtisztább Budán?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk és egy olyan kerületet keresek,ahol jó a levegő, sok zöld terület van és biztonságos egy két éves babóval. A XI ker. ilyen, de ez marha drága, sajnos!
2010. máj. 12. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van pénzed, akkor Hűvösvölgy és környége (2. kerület), illetve a Hármashatárhegy (3. kerület) nagyon tiszta.

De ha a 11. kerületre nincs pénzetek, kétlem hogy a Hüviben találtok megfizethető házat!

Bp-től 20-30 km-re egész jó áron lehet ingatlant venni. Én piliscsabai vagyok, és nagyon szeretek itt élni.

2010. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

édesem, ha a 11 neked drága, akkor ne álmodozz...

amúgy a 22 is elég olcsó, tudok is eladó lakást, de kicsit messze van a belvárostól. bár még mindig buda, és jár bkv, nem úgy mint az agglomerációban, h egy nap megy 4busz, azt csá.

2010. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ekkora marhaságot nem kéne mondani, hogy napi 4 busz jár. A vonat is és busz is félóránként, csúcsidőben ennél is sűrűbben jár!

A Újpest Városkapu metrómegállóhoz 40 perc alatt lehet beérni, ami alatt hasznosan töltheted az időt, pl lehet tanulni, felkészülni a munkára, újságot olvasni, stb.

2010. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
- A :D
2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Édesem, én a drágát úgy értettem, hogy egy családi házat nem igazán tudok megvenni 40-50 M-ért. De ha Neked ez nem okoz gondot, gratulálok! A kerületben élek 2 éves korom óta és nem szivesen hagynám itt. Budafokot mi is néztük. Szép kertvárosi részei vannak. Aki tud eladó házat kb.25M-ért, szóljon! Köszi.
2010. máj. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!