Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régen hallottam egy olyan...

Régen hallottam egy olyan kézkrémről, amit szerelés előtt ha rákenünk a kezünkre, akkor utána könnyedén lejön róla az olaj, illetve egyéb makacs szennyeződés. Hallottatok már róla? Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
Egyéb információkat is várok, mint például mennyibe kerül, milyen kiszerelésben, és hol lehet beszerezni. A válaszokat mindenkinek előre is köszönöm!
2010. máj. 13. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Dörzsöld be a kezed nedves szappannal igy betömi a bőrben lévő redőket.Szerelés után kezet mosol és könnyebben lejön a kosz.Régen olvastam egy ujságban,nekem bevált.Gyakran használom.
2010. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálni! A krém nevére továbbra is kíváncsi vagyok ;)
2010. máj. 13. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek a krémes habszerű szernek a neve: PR88 lemosható kézvédő.Tényleg jó.

5-6 ezer Ft körül van 1 liter ( de van kisebb kiszerelés is), ami normál esetben (ha nem autószerelő vagy, mint a fiam)akkor egy évig is elég.

Fito-Trade Kft

fito-trade.hu

2010. máj. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értékes információkat!
2010. júl. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!