Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudtok mozgáskorlátozott...

Judit2310 kérdése:

Tudtok mozgáskorlátozott albérletet vagy felnőtt lakóközösséget?

Figyelt kérdés
Húsz éves mozgáskorlátozott nő vagyok.Gyógytornára volna szükségem,és ez a jelenlegi lakhelyemen nem megoldott kérdés. És mivel ovisan a Pető Intézet tagja voltam tudom hogy ott van az ilyen intézmények tömkelege. Járókerettel teljesen önellátó vagyok viszont hogy ez a szint meg is maradjon az életemben mozgásfejlesztés szükséges.A kérdésem pedig azért fontos mert 180 km-re élek Budapesttől így a hazajárásom nem volna megoldott napi szinten ide. Köszönöm a válaszaitok: Judit.
2017. ápr. 22. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Beutalt kezelésekre 1-2-3 hétre van lehetőség, főleg a lakóhely szerinti rehabilitációs és mozgásjavító központokban, pl ha hevesi vagy borsodi valaki, Mezőkövesdre mehet terápiára, más körzetnek máshol van intézménye.
2017. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!