Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet egyedi feliratos,...

Hol lehet egyedi feliratos, textilre vasalható matricát rendelni interneten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egyedi feliratos, textilre vasalható matricákat rendelni netről. Már találtam egy ilyesmi oldalt, de ott csak szöveget lehet, én pedig szeretnék egy "I ♥"-os feliratot is, amit nem enged az ábra miatt. Ha tudtok valami oldalt, ahol lehet ilyeneket rendelni vagy valami más megoldást, akkor segítsetek légyszi! Köszönöm!
2010. máj. 14. 18:49
 1/3 anonim válasza:
A MM-ban 1400 Ft-ért már vehetsz 4 db A/4-es fóliát, amire azt nyomtathatsz - szinesben - amit csak szeretnél. Pár perc alatt fel is vasalhatod - egy tintás nyomtató kell csak hozzá. (És hogy ne felejtsd az elkészült képet mentés után tükrözni (vagyis megfordítani), mert különben pont az ellenkezőjét fogod látni! :-)
2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt, hátha találsz olyat!Engem viszont az az oldal érdekelne ahol szöveget lehet rendelni!!Már régóta keresgélek, de nem találok!Megköszönném!!

[link]

2010. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az az oldal, ahol lehet szöveget rendelni: [link] Szerintem elég jó, lehet, hogy azért én is kipróbálom.
2010. máj. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!