Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az újpesti Baross utca miért...

Az újpesti Baross utca miért van ennyire lehúzva?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam fent, jó nem gyalogoltam végig rajta, de rokonomék a Kisfaludy utcában laknak és egyáltalán nem mondanám vészesnek, szépen térkövezve mindenhol a járda, viszonylag felújított lakások, kevés szemét. Az emberek bicikliznek, sétáltatják a kutyát stb.

Szerintem ez budapesti viszonylatban nem vészes, főleg, hogy közel a Váci, szal könnyen elérhető a belváros.

Ennek ellenére ismerősöm állítja, hogy az egy gettó meg sok a hajléktalan, balhés egyén, veszélyes. Most rákerestem, aztán neten is úgy nyilatkoznak, mintha valami haláltábor lenne.

Mit gondoltok erről?


2017. máj. 11. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hallgass az ismerősödre,mert igaz.Én pucolós voltam és befogadtak,ott laktam egy ideig.Ott van minden féle náció.Borsodiak,szabolcsiak,,cigók,zsebesek,utcalányok-hoz stricik,pénzbehajtók,betörők.Ezek olyanok mint a baglyok,csak este kezdenek kirepülni az utcára,bárokba,mert nappal inkább alszanak.Egy lakásba többen is vannak,de csak egy van bejelentve.A lényeg,hogy legyen benne a bandában.Na meg a narkósok.Nem valami nyugis,de azért nem haláltábor,de ezek kipusztulhatnának.Ha azoknak, kik ott élnek nem hiszel,költözz oda állandóra és majd a saját bőrödön megtapasztalhatod.
2017. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért sétáltatják az emberek olyan nyugodtan a kutyát?
2017. máj. 11. 10:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként rokon is azt mondja, hogy nem igaz.
2017. máj. 11. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Első ne haragudj meg, de mi ez a szöveg, hogy borsodiak, szabolcsiak?

Mi abaj velük?



Egyébként én csak átmenni szoktam rajta, de úgy nem tűnik veszélyesnek.

Másrészt rákerestem, mert eddig ezt nem hallottam és nem is találtam ilyet, hogy haláltábor meg veszélyes.

Tipikus újpesti utca.

2017. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keveritek a Bpest, VIII.ker Baross utca egyes részeivel.
2017. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nyócker Baross utcáról van inkább szó.
2017. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkitől bocsánatot kérek,mert átugrottam a kérdés elejét,mert csak a Baross utcán akad meg a szemem.Igen,én a nyóckerről írtam.Az újpesti Baross utcát nem ismerem.Bocsánatot kérek mindenkitől.Az 1-es voltam.
2017. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!