Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami olyan kétoldalas...

Van valami olyan kétoldalas ragasztócsík amivel (intim) betétet lehetne rögzíteni fehérneműhöz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát..... bármelyik boltban (akár Sparban is) lehet kapni kétoldalas ragasztót, de a betétek ragasztócsíkja erre szolgál, hogy odaragadjon a fehérneműhöz. Ha nem ragad, akkor nem jó márkát használsz.
2017. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen, rajta is van alapból mindegyik betéten...
2017. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kétoldalas ragasztó nem jó erre, ha használod/láttad, akkor tudod.

Speciális betét, nincs belőle márka választék.

A ragasztó csíkja nem ragad eléggé, ráadásul 80 fölötti személynek kell.

Én kérek elnézést, hogy megpróbálok segíteni egy idős házaspáron anélkül, hogy a kérdésben részletesen kiteregetném a személyes problémáikat.

2017. máj. 12. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Ja, bocs.... Így, hogy "intim betét", alapvetően szerintem a menstruációs betétet ugrik be mindenkinek. Az ördög a részletekben rejlik. :)


Google? Vagy ahonnan veszitek, esetleg megérdeklődi? Gyógyszertár?

2017. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam (intim)betétnek, mert fizikailag úgy néz ki, mint egy hatalmas szárnyatlan intim betét.

Nem tudom, mi a neve, a csomagolását nem láttam, gyógyszertárból veszik (rendelésre hozzák, az egy másik tortúra, külön sztori) A gyógyszertárban már érdeklődtek, de még nem volt ilyenre panasz (más nem is érdeklődött ilyen betét után náluk)

Google nem dobott használható találatot.

2017. máj. 12. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, tudom miről beszélsz, szegény édesapámnak is volt, a neve inkontinencia betét.

Egyáltalán nincs rajta ragasztó, ellenben van hozzá rögzítő nadrág, fillérekért, amit az alsónadrág, vagy bugyi alatt kell viselni, ez tartja a helyén a betétet.


[link]


[link]

2017. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Komolyan névtelenül gyakori kérdéseken mi intim van egy inkontinencia betétben, vagy a kényszeres behugyozásban?... pont semmi...
2017. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!