Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne legolcsóbban...

Hogyan lehetne legolcsóbban megszabadulni a lomoktól?

Figyelt kérdés
Budapest, sajnos a hivatalos lomtalanítás valószínűleg majd csak október környékén, roncs bútorok, működésképtelen tűzhelyek, egyéb lomok. Utánfutóval elszállítanám, de hol lehet ilyesmit leadni?

2017. máj. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Tedd fel dzsipóknak fórumán hogy ingyen elvihető ríz sűtő, meg ríz bútor.
2017. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Budapesten nem tudom, hogy van e, de fehérváron pl van egy hulladék udvar nevű hely, ahol évente 1*ingyenesen le lehet rakni ilyen lomokat. Keresgélj neten.
2017. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, van Budapesten is.

[link]

Mi is itt adtuk le a sok lomot, csak figyelni kell, mert nem mindenhol vesznek be mindent.

2017. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az FKF-től lehet kérni egyéni lomtalanítást is.
2017. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az fkf egyéni lomtalanítást megtaláltam, de csilliárdokért vinnék el, viszont beszéltem a közeli hulladékudvarral, ingyen leadható.
2017. máj. 23. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A bútorokat akár faanyagként is meghirdetheted a Vaterán. Tűzhelye és elektromos dolgok tekintetében itt Budapesten bizonyára te is láttad a falragaszokat, amin hirdetik, hogy ingyen elviszik(06-20-6256-700).
2017. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!