Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan vegyek sötétítőt?

Honnan vegyek sötétítőt?

Figyelt kérdés
2 db 150*150-es ablakra kéne, de ennél a méretnél vagy kisebbet, vagy jóval nagyobbat találni. Nekem olyan 160*160-as kéne kb, ami teljesen sötétít, hő és hangszigetel is egyben. Netről rendelném, ha egy mód van rá. Jyskbe láttam mondjuk, de annak is a szélessége 145 cm, igaz annak a 2 ablaknak az üvegszélessége ennél kevesebb.
2017. máj. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
veszel egy kicsit nagyobbat aztán varrónő. Én össze beszéltem a varrónővel, elmondta mennyi anyagot vegyek és szépen megcsinálta olyanra amilyenre akartam,mert én a hosszba voltam gondba a kész függönyöknél.
2017. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
Diegoban van blackout függöny és meg is varrják
2017. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne lakberendezési üzletekben vegyed, hanem olyan helyen, ahol lakástextil van. Pl. Rovitex, de az elég drága. Olcsóbb a Diego, Dr. Padló.

Ott olyan méretet vágatsz, amilyet akarsz és megvarrják, ahogy szeretnéd.

2017. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívj ki egy függönyszalont, méretet vesznek, elkészítik, kihozzák, felteszik.
2017. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!