Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit Csináljak? Nagyon Unatkozo...

Mit Csináljak? Nagyon Unatkozom És Nincsen Semmi Ötletem.

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Találj Ki Valamit Hogy Ne Nagybetűvel Kezdj Minden Szót.
2017. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép idő van, menj ki valahova. Bringázás, strand, stb. Látogasd meg valami barátnődet, vagy valakit.

Néha megértem a vasárnapi zárva tartás erőltetését, nincsenek nyitva a boltok, többen belehalnak az unalomba. Beszűkült élet.

2017. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nereida3 ***** válasza:
89%
Gyere el, és takarís ki, vasal ki, főzz meg nálam. (kéthónapos gyerek anyukája)
2017. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Megagéza válasza:
100%
Szokjál rá az olvasásra! Remek könyvek vannak, és egyrészt a sok olvasás szélesíti az általános műveltséged, másrészt segít a helyesírás észrevétlen elsajátításában, harmadrészt remek időtöltés. A könyvtár még olcsó is.
2017. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
nálam is ki kéne takarítani.
2017. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MT71 válasza:
87%
Tanulj angolul.
2017. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Olvass, tanulj idegen nyelvet, készíts DIY-t.
2017. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hát... Nekem fiatalabb koromban azt mondták,hogy ha unatkozol" állj fejen oszt fosd nyakon magad". Elgondolkozva ezen,- és az utána következő elfoglaltságon- már nem is unatkoztam anyira. Mindig lett valami elfoglaltság.☺
2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Olvasgasd A magyar helyesírás szabályait!
2017. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyedül unatkozol, menj ki a szabadba fotózni! Napozz! Sétálj, biciklizz vagy kosarazz! Menj el uszodába! Olvass magyarul vagy idegen nyelven! Fordíts idegen nyelvű könyvet! Menj moziba! Takaríts ki! Vásárolj be! Főzőcskézzél! Keress valami önkéntes munkát, ahol hasznos lehetsz! Menj tánciskolába! Ha sok időd van, vigyél haza egy kutyát/macskát a menhelyről! Menj el szűrővizsgálatokra, az SZTK-ban lehet veszekedni is. :)
2017. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!