Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lakótársat keresnék ilyen...

Ha lakótársat keresnék ilyen kikötéssel, az parasztság lenne?

Figyelt kérdés

Szóval, ha azt mondanám, csak akkor jöhetsz ha jó csaj v jó pasi vagy. Mert őszintén szólva nem akarnék bányarémeket és gyökereket kerülgetni:S Mit szólsz ehhez?

20f


2010. máj. 19. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Téged jellemez, ennyi...
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát.. nekem te nem kellenél lakótársnak. ennyi.
2010. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Telibe röhögnélek, hogy milyen undorító, felszínes forma vagy.
2010. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Én már olvastam ilyen hirdetést, két csaj keresett kizárólag jóképű fiú lakótársat. Végülis te döntöd el, hogy kivel akarsz lakni, de ezesetben ne számíts túl nagy tolongásra. A legtöbb embernek nem szimpatikus az ilyen hozzáállás.

Egyszerűbb lenne, ha utólag szűrnéd ki a neked nem szimpatikusabb embereket, vagy legalább is kevésbé lennél ellenszenves. Meghirdeted a dolgot, aztán az érdeklődőknek megmutatod a lakást, és azt mondod, hogy egy hét múlva visszaszólsz, mert sokan érdeklődtek, és még el kell döntened. Mert azt viszont szerintem mindenki felfogja, hogy az ember jól megválogatja, hogy kivel akar együtt lakni. Csak ezt így leírni tényleg bunkóság.

2010. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ja, még annyi, hogy egy jó csaj/jó pasi sem néz ki mindig jól, ha együtt laktok, akkor valszószínűleg gyakran fogod látni smink nélkül, melegítőben, fésületlenül, esetleg olyankor is, ha rossz passzban van, éppen beteg, stb. És igazából inkább lakom együtt olyannal, aki nem túl szép, de teszem azt képes rendben tartani a holmiját, vagy nem csámcsog evés közben, vagy képes arra, hogy mosogasson.
2010. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

laktam már együtt pár emberrel, de vastagon letojtam, hogy hogy nézett ki, ha:

képes volt mosogatni

rendet tenni maga után

fürdeni naponta

takarítani a szobáját.


elég naív és felszínes ember vagy, ha neked csak ez számít.

na, de nekem mind1 kivel élsz együtt.

2010. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
88%
Csak kicsit bunkóság, de ahogy előttem írták, inkább ne írd bele a hirdetésbe (ha nagyon bele akarsz írni valamit, írd azt, hogy ápolt). Majd a személyes találkozás után kiszórod őket
2010. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Én, ha azt olvasnám egy albi hirdetésben, hogy ápolt személyt keres, tutira azt hinném, hogy szexuális szolgáltatásokat is akar... Én ilyet nem írnék bele. (egyébként nem hiszem el, hogy ilyen emberek léteznek, mint a kérdező...)
2010. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Az ápolt helyett akkor már inkább igényes, szerintem az nem félreérthető.
2010. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, bőven elég egy lakásba egyetlen gyökér bányarém, minek legyenek a többiek is azok?:)
2010. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!