Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Stihl fs90 kaszába eredeti...

Stihl fs90 kaszába eredeti vagy kinai gyujtást?

Figyelt kérdés
A Stihl haszám néha nehezen indult és be vittem a stihl szervíz-be ahonnan vettem(3 éve van meg, és még nem vplt szervizben). Kitakaritották a karburátort, és azt mondta a szerelő, hogy ha most is nehezen indul akkor a gyujtás a baj. Az a baj hogy az eredeti gyujtás kicsit drága, és az lenne a kérdés, hogy találtam kinait fele annyiért, hogy az tart vagy hamar tönkremegy ??
2017. jún. 29. 10:01
 1/1 anonim válasza:
Csakis eredeti gyújtást vegyél bele, a kinai gyujtás nem kompatibilis vele.De mielőtt megvennéd mérd ki egy multiméterrel a gyújtás primer oldalát, ha nincs szakadás akkor nem azzal lesz a gond, nekem a mindkèt fűkaszám és fűrèszem is Stihl ès sosem volt gond a gyujtással, azèrt olyan drága mert megbizható.
2017. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!