Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy szál cigarettától mennyire...

Egy szál cigarettától mennyire lesz büdös a szám?

Figyelt kérdés
Mert sajnos rászoktam a dohányzásra és holnap egy nővel megyek vacsorázni és most találkozunk először és fontos az első benyomás.De nem ez a lényeg holnap minimum el kell szívnom 1 szálat.Ettől mennyire lesz majd büdös a szám?
2017. júl. 7. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha 1 dobozzal szívnál el .
2017. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vegyél majd be rágot v cukrot és cigi után fújd be magad parfümmel
2017. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha első randid lesz, akkor magadat add. És ne akarj már rögtön hazugsággal kezdeni.

Vagy ne cigizz aznap, vagy vállald fel, hogy te néha cigizel. (Vagy ha összejösztök, akkor utána állandóan bújkálva fogsz cigarettázni?)

2017. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A harmadik válasz szerintem teljesen korrekt
2017. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2#-es válasza csak dohányosok ellen működik... egy nemdohányossal szemben rágózhatsz napestig, fújhatod magad akármilyen pacsulival, semmi nem fedi el a dohányszagot.
2017. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellenben itt a remek alkalom az ecigi kipróbálására.
2017. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony, én sokáig dohányoztam. Akkor nem ereztem a különbséget dohányos és nem dohányos között.

Most már 5 éve nem cigizek, és bizony megérezni. Hiába rágózol, a ruhád, hajad, de meg a bőröd is nikotin szagú. Egy nem dohányos megérzi.


Vállald fel, hogy te néha cigizel.

2017. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!