Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleragad a wc pupa a wcbe,...

Beleragad a wc pupa a wcbe, honnét vegyek, hogy ne ragadjon bele? Ez a második típusú ami beleragad.

Figyelt kérdés

Harang alakú segíti a wc tisztítását, ami inkább csak kerek az nem használ, hogy lemenjen a víz és a többi.


Kisebb kávézó helyiségéről van szó, nálam nem gáz, de ha egy vendégnél történik a pumpa beleragadása az überciki....

Esetleg a wc lemenője túl szűk és azért ragad bele?


2017. júl. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Első sorban az kellene megoldani, hogy ne kelljen használni a pumpát!
2017. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, kakiljon a vendég a szemetesbe ha éppen rájön. :D
2017. júl. 8. 14:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy hogy lehet máshogy megoldani? Az egész wct kicseréltetni?
2017. júl. 8. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Rossz a wc. Ha lehúzod , nem kell azt pumpálni.

Tulajdonképp mibe ragad be a pumpa?

2017. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

"Persze, kakiljon a vendég a szemetesbe ha éppen rájön. :D"

Ha szerinted ez a megoldás akkor nagy a baj.


"Vagy hogy lehet máshogy megoldani? Az egész wct kicseréltetni?"

Nem a WC csészével van a baj. Az alapvezetéken lehet csőtörés, dugulás.Első körben egy duguláselhárítót (esetleg kamerás vizsgálatot) kellene hívni, majd a külső szakaszt is ki lehetne Woma-zni.

2017. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

És a kedves vendég nyomja a pumpát mint állat, amit elötte párszor végig fogtak? Ehhh

Hozzá nem nyúlnék.

2017. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy bilincsel rá legetne szorítani a gumit a nyélre.


De valóban a dugulás okát kéne megkeresni.

2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy kávézó (de bármilyen szolgáltató egység) illemhelyén teljesen elég egy WC kefét [link] tisztán kihelyezni. ezzel meg tudja a vendég a ragadós végterméke után tisztogatni a toalettet.

Pumpáltatni már nem kellene a vendéggel. Ha dugulás van, akkor azt meg kellene oldani az üzemeltetőnek. Szóval már az ciki, hogy pumpa van kitéve, nem kefe.

2017. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fordított helyzetben is nekem lenne ciki ha azért kellene piszkosan otthagyni a mosdót, mert nincs kint pumpa. Utána meg kézmosás, tehát nem számít hányan fogták meg, feltételezhetően a fogó részét nem piszkítják be, hacsak nem ül mellé a wcnek.


Iróniának szántam a szemetesbe kakilást, öröm, hogy átment.


Nem tudom mi a szakneve, oda ragadt bele ahol lemegy, gondolom csőnek hívják.


Amúgy gumikesztyűvel kiszedtem, veszek egy újat és teszek rá egy csavart/szorítót.


Évekig kevés vízzel használták, víztartályt én vettem oda, előtte a pisiléstől is eldugult...

Gondolom a csatorna sem tiszta.

2017. júl. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!