Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mihez van jogom? Feltörték a...

Mihez van jogom? Feltörték a pincémet, miszerint a benne tárolt értékek nem az én tulajdonom, hanem a "betörő" illetőnek az elhunyt bátyáé. (Hozzáteszem van közte egy fél milliós bicikli is)

Figyelt kérdés

Mint kiderült, mindketten ugyan arra a pincére fizetünk bérlést. 7 éve használom. Az úriember elhunyt rokona elvileg 20 éve fizette. Én 7 éve a saját zárammal használtam.

A közös képviselő meg egy darab szerződést nem tud felmutatni... Kihez forduljak? Felháborító, hogy valami ilyen hanyagul működjön.



2017. aug. 1. 07:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
És mi oka volt feltörni ahelyett, hogy te kinyitottad volna neki?
2017. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk a tudtom nélkül csinálta? 1 hét kutatás után tudtam meg hogy kia fene lakata van rajta..
2017. aug. 1. 08:33
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
És neked 7 éven át fel sem tűnt, hogy más cucca is van ott?
2017. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Üresen kaptam meg, csak az én dolgaim vannak benne!
2017. aug. 1. 09:13
 5/21 A kérdező kommentje:

De mik ezek a le degradáló kérdések? Választ kértem szépen. Nem vagyok segg hülye...

Üresen kaptam meg 7 éve a pincét, azóta CSAK ÉN használom és SOHA SENKI nem jött oda hozzám, hogy haló azaz ővé is. 1 hete lebaszta valaki a lakatot, rátette a sajátját és úgy adja elő mintha minden ami benne van az övé lenne. Közbe az mind az én cuccom! A Gondok leszarja, a közös képviselő meg elvan tünve. Aki tud az segítsen nekem. Aki meg nem érti az NE segítsen :)

2017. aug. 1. 09:16
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Kinek fizeted a berlest? Vele kene megbeszelni. Bérleti szerzodest írtátok? Es a "betorovel"?
2017. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A közösképviselőnek fizetem és vele is írtunk szerződést, csak én arról nem kaptam másolatot. Folyamatosan keresem de elvileg szabin van. Ha minden igaz ma hazajön. A másik illetővel már beszéltem, értelmesnek tűnik de nem igazán hiszi el, hogy az mind az én cuccom oda lent. Mondtam, hogy 3an üljünk le a KK-val. Csak nyílván semmi nem bizonyítja, hogy az én tulajdonom ami ott tárolva van. Azt hiszik hogy az elhunyt illetőé.
2017. aug. 1. 09:34
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

"Feltörték a pincémet, miszerint a benne tárolt értékek nem az én tulajdonom, hanem a "betörő" illetőnek az elhunyt bátyáé. "


Már bocs, de ez a mondat ebben a formában azt jelenti, hogy a te pincédben tároltátok valaki más cuccait... nem jogos a kiakadásod, ha hülyén érelmetlenül fogalmazol...amennyiben cuccaid vannak a pinyóban, akkor vágd le most a lakatot menj be nézd meg eltűnt e valami, aztán ha nem, a bringát menekítsd ki gyorsan amíg meg nem oldódik a helyzet, meg azt ami érték... ha meg eltűnt valami és tudod papíron bizonyítani, hogy a tued, ha nem, akkor legalább tanud legyen menj be a rendőrségre és nekik add elő magad, ha lehet ennél pontisabb fogalnazással.

2017. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Félmillás bringához kell hogy legyen valamiféle tulajdoniblapod, legalább egy jótállás amin rajta a vázszám... ha nincs akkor kb magadra vethetsz...
2017. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Na ,ha ez közös bérlemény a betörő bátyjával,akkor joggal is hiheti azt,hogy az a halott bátyus tulajdona,csak te ráakarod tenni a kezed.A miről nuku papírod a pincében tároltakról,még el is lophatja tőled,mert nehéz lesz bizonyítanod az igazadat.

Sürgősen vigyél ki onnan mindened,hogy inkább neki keljen bizonyítania,hogy te loptál,mert azt neki lesz nehezebb.Más kérdés,hogy tudod e máshol tárolni ezeket a dolgokat?Én nem hagynám ott,az biztos.A bicaj az első,ha tényleg minden az enyém ott.

2017. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!