Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lebontanak egy házat mit...

Ha lebontanak egy házat mit kezdenek a törmelékekkel? Romos összedűlő épületeknek mi lesz a sorsa?

Figyelt kérdés

Nagyon jól tudom,hogy elszállítják elviszik onnét mikor lebontották,de mi lesz a sorsa ? Mit kezdenek a törmelékekkel ? Kockaháztól kezdve parasztházit szól a kérdésem:)

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 5. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leborítják egy lerakóba aztán ott marad... esetleg ha valahol fel akarnak tölteni valamit akkpr odaviszik... de nem nagyon lesz neki "sorsa"
2017. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vályog ház meg gyakorlatilag föld lesz.
2017. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Egy időben nagy divat volt a bontott tégla (nem tudom, tart-e még), egészben beltéri építőanyagnak (konyhapult, térelválasztó, tv-tartó, polc stb.), szeletelve burkolónak is. Nálam is van egy-két cucc, mivel a kibontott falam anyaga nem volt elég, vennem kellett egy keveset, drágábban adták, mint az újat.:-) Gerendákat, léceket, egyéb faanyagot is újra lehet hasznosítani, ha jó állapotban vannak, ami marad, megy a hulladéktelepre, vagy rosszabb esetben jobbra-balra leszórva. A sitt legális lerakása nem olcsó.
2017. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor ezeknek az ingatlanoknak a cserepeit meg leszórják útnak mert találkoztam már ilyennel is :D Nem telt aszfaltra aztán jó lett furfangosan kitalálva,hogy akkor szórjuk le a törött cserepeket .
2017. aug. 5. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami menthető azt félrerakják, ami nem azt tárolják aztán ha kell elhordják területfeltöltéshez vagy bedarálják és földutat javítanak vele pl. Elfogy az.
2017. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"drágábban adták, mint az újat.:-) "


Akkor te valami nagy balek vagy, úton útfélen ingyen osztogatják a bontott anyagokat csak, hogy tudjanak tőle szabadulni, mivel elszállítatni is zsíros pénzekbe kerül.

2017. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor te valami nagy balek vagy, úton útfélen ingyen osztogatják a bontott anyagokat csak, hogy tudjanak tőle szabadulni, mivel elszállítatni is zsíros pénzekbe kerül."


Felénk nem, viszonylag ritka a házbontás (nem egy kelet-magyarországi kis faluban élek), és nem kellett sok (csomagtartóban hazahoztam). A teljes házfelújításom, átalakításom költségében ez elenyésző tétel, és nem okozott problémát kifizetni.:-)

2017. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én kelet Magyarországon élek itt azért van jelentős mértékben házbontás.Bár mondjuk nem faluban élek.
2017. aug. 5. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nemrég költöztem új helyre, mármint házba. Az én telkem lejt, egyenetlen, míg a szomszédé gyönyörűen sík.

Megdicsértem, erre azt mondja: "hát hogyne lenne az, egy egész parasztház lett a telek elejéről bedózerolva a telek hátuljába, aztán jött 2 teherautó termőföld rá"... :)

2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem olyan nagy ez az ország, hogy nektek "nyugatiaknak" ilyen jogotok legyen leszólni keletet... gyakorlatilag pár órácsaka alatt eljutni az országban akárhová... és ha drágábban vetted a bontottat mint az újat még mindig balek vagy...
2017. aug. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!