Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miként tudnám eltakarni a...

Miként tudnám eltakarni a falon futó csöveket ( gáz, fűtés, víz egymás alatt)? Lehet oda konyhaszekrényt felakasztani?

Figyelt kérdés
Mondták, hogy vésessem a falba, de erre nincs pénzem. A szekrénnyel való takarást gondoltuk ki, megvalósítható?
2010. máj. 23. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
meg, de szerintem, a bevésés a falba sokkal olcsóbb és praktikusabb....persze ha sk csinálod, ha megcsináltatod, akkor drága, de a csövek takarásához a szekrényt is vágatni kell
2010. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"szerintem, a bevésés a falba sokkal olcsóbb "


Természetesen, új nyomvonalon kell elvezetni a csöveket, sok minden nem is kell hozzá.

Csak: vésőgép, csőhajlító, csőmenetvágó, hegesztő apparát (gáz-oxigén), és kőműves szerszámok. Mindennek mondanám, csak nem olcsónak.


Álmennyezet, vagy valami gipszkarton takarás jöhet szóba szerintem, de a bútor végülis a legjobb megoldás.

2010. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

egész életemben olyan lakásban éltem, ahol a falon kívül mentek a csövek, és normális ember lett belőlem.

ha valakinek nem tetszik ne nézze.

2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21:45...mi is sk csináltuk, nem kellett vésőgép ... fúrógép, véső, kalapács
2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azthiszem lehet kapni ilyen takarócsatornát, olyan mint a kábelcsatorna csak értelemszerűen nagyobb, mondjuk nemtudom mennyire néz ki jól :)

amúgy szerintem is a bútorozás a legjobb megoldás ha annyira zavar :D

2010. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne a vésőgépbe kössél bele! A csöveket hogy rakod odébb? Vagy nálatok gumicsőben megy a víz/gáz/fűtés?

Mert akkor elég odébb hajtogatni, az igaz.

Egy fm. (folyóméter) "falba rakása" 600-800 Ft !!!

2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem gumicsőben volt, megoldottuk toldással, hegesztéssel, ill egyes rohadt régi szakaszok cseréjével...vízcsövet pakoltunk arrébb...;)
2010. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, nem akarom nézni, ezért a kérdés. Az a lényeg, hogy nem veszély akkor takarni a csövet szekrénnyel. Vésést nem tudom miként lehet megoldani, de majd egy kőműves ill. gépész szakemberrel megbeszélem, hogy lehetne.4 cső fut a falakon. Láttam már lakásban csövet, de ez szembetűnően sok, és nekem szokatlan.
2010. máj. 23. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
csak szólok hogy gázcsövet elvileg tilos falban vinni.
2010. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tééényleg. én sem láttam még sehol soha életemben, hogy a gázcső a falban menjen.

még a távhőnek a csöve is a falon kívül van.

2010. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!