Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az új mikrónkban volt egy...

Az új mikrónkban volt egy kartonpapínak látszó vmi a mikró oldalán. Levettem és kidobtam, mert gondoltam nincs semmi haszna. Mire való az? és baj hogy kivettem? Egyébként egy kis üreg volt a papír mögött.

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 00:05
 1/3 anonim válasza:
minden mikrón van ilyen. természetesen ott kell lennie, mert ha nem, akkor a sugárzás tönkreba55za az elektronikát, aztán robban. És az nem papír, hanem fémszálas sugárelnyelő anyag.
2010. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a sugárablak fedő az engedi az ételre a sugárzást így oda fröccsenhet étel ahova nem szabad.
2010. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, hogy kivetted, az előző válaszokat tekintetbe véve. Csillámlemeznek hívják, az enyém kilyukadt és szépen szikrázott a mikro. Meg kellett javíttatni, új lemezt tettek bele, azóta rendben van.
2010. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!