Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A mosogató lefolyójából áradó...

A mosogató lefolyójából áradó erős penészszagot hogyan és mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
a túlfolyó nyílásán látszik vastag,fekete penész....
2017. aug. 24. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:
szétszedtük és szépen kitisztítottam a csöveket stb :)
2017. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szét kell szedni, kitakarítani, meg hypoban kiáztatni
2017. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
A legjobb tényleg ha szétszeded. Amúgy tömény domestost belelocsolsz úgy hogy jól folyja körbe belül és ha kell megismételed. Szétszedve ez könnyebb egy vödörben áztatva, de úgy én leragasztanám az alját nejlonnal hogy ne kelljen egy egész vödörnyit bekeverni. A domestosban lévő aktív klór minden ismert kórokozót elpusztít, teljes spektrumú fertőtlenítőszer. Én kicsavaroznám és lezárnám a végét és jól körbetekerném szigszalaggal a nejlont. Abba tömény domi... és egy nap áztatás. Egy kivétel ha vastagon áll benne cucc azt kiszedegetném (mondjuk gumikesztyűben).
2017. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!