Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak?

Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a vásárban 3 lakatot.Az egyik "ROBBL TOP SECURITY" a második "TIDAL TOP SECURITY" a harmadik "WOHU TOP SECURITY EXTRA PLUS" . Nagyon érdekes kulcs van hozzá , és az lenne a kérdésem ,hogy rá merjem tenni a pinceajtóra , vagy 1-2 kinyitás után tönkre megy ?

2017. aug. 29. 08:37
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nagyon olcsó lehet vele baj. Pár nyitást csinálj vele de szerintem nem ez lehet vele. Időnként nyissad és nézd nehogy berozsdásodjon. Találkoztam már nyithatatlanul rozsdás lakattal bár ott volt akárhány évig. Szerintem nyugodtan ráteheted.
2017. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pár száz forint.Lötyög mint az állat mert egy agyon zsírozott golyó megy bele a kengyelbe.Egy ablakrácson van rajta a Robbl de rozsdásodik.
2017. dec. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!