Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átfolyós gáz vízmelegítőt...

Átfolyós gáz vízmelegítőt hogy kell beállítani, hogy gazdaságosan, de hatékonyan működjön?

Figyelt kérdés
Eddig villanybojlerünk volt, így fogalmam sincs a működéséről.
2017. szept. 9. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Eleve gazdaságos hisz csak akkor fogyaszt ha használod. Ha állandó őrlángos akkor ha nem használod elzárhatod teljesen hogy az őrláng se fogyasszon. Éjszakára mindenklpp zárd el az őrlángot. Máshogy nem igazán tudsz még spórolni vele. Esetleg ne fürdjél le! Akkor nem fogyaszt
2017. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
HA őrlángos, eleve nem takarékos. Havonta kb. 13 köbméter gázt éget el csak az őrláng (igen volt nekünk és lemértem).
2017. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Részvétem!

Kínszenvedés lesz a villany után...ha régebbi típus. Vagy leéget,vagy hideg a víz...és egy percig is folyathatod, mire be tudod állítani,-ha egyáltalán be lehet.

Én sulihoz albiba mentem,ott egy régi volt,-azóta útálom.

2017. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van olyan is ezek szerint, ami nem őrlángos?
2017. szept. 9. 20:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz, még csak mosogattam, de nem változott a hőmérséklete közben.
2017. szept. 9. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetesen van olyan ami nem őrlángos..bőven.

Nekünk is átfolyós lett a villany után (kombi kazán lett berakva). Azért kellett egy idő mire kitapasztaltuk a gázt és nem volt szitkozódás stb + a megfelelő hőfokot is megtaláltuk.

2017. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miénk vagy 30 éves..Nem kínszenvedés a használata egyáltalán.
2017. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi a titka, hogy ne váltakozzon a forró és a langyos víz?
2017. szept. 11. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a titka hogy egyszer beállítod a megfelekő hőfokra és kész. A többi csaéádrtgnak meg szólsz hogy birják ki azt az időt még tisolsz és ne nyitogassák a csapokat. Mert ha valaki akkor akar mosogat míg engede a vizet annak mem lesz jó végez
2017. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2017. szept. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!