Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fali gázkazánon miért nincs láng?

Fali gázkazánon miért nincs láng?

Figyelt kérdés
Baxi Luna 1.240 fi gázkazánról lenne szó..most lassan bekapcsolnám/beállítom a módokat stb/..de nincs láng..nem találtam magyar pontos hasznalati utasítást..de egy hasonló modellnel azt írták h kapcsolgassam ki-be 😄hát ez nem volt sikeres..Nő vagyok, szval ha lehet reszletes utasítást kérnék :)

2017. szept. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
gázt kap?
2017. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy nekünk csak akkor van láng amikor termosztát bekapcsolja a kazánt
2017. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őrláng az, ami nincs?
2017. szept. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért,mert ez egy modern kazán!

Nem kell őrláng,automatikusan indul,elektronika vezérli!

Nem ismerem a típust...ez fűt csak,-vagy fűt,és meleg vizet is csinál?

Valahol kell lenni termosztátnak..ott ha magasabb az általad beállított érték,mint a helyiség hőmérséklete,-automatikusan el kell,hogy induljon.

2017. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Működik..a fali termosztátban lemerult az elem..vagyis az óra még ment ezért nem gyanakodtam h merülne de annyira nem volt már erős h tudott vna jelet küldeni a kazannak :))
2017. szept. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!