Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A közös tároló közös tulajdon,...

A közös tároló közös tulajdon, nem?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni olyankor, ha mi (én és párom), lakótelepen lakunk, és nem rég vettünk bicikliket. Beraktuk az egyik közös tárolóba a 2 közül, mert a másik eléggé teli van. Aztán 2 hónap múlva jött az egyik szomszéd csaj, hogy vegyük ki a bicikliket onnan, mert az a tároló az övéké, és ki fogják tenni onnan őket és lecserélik a zárat, mert ő a lomjait akarja oda tenni. Hétvégéig adott haladékot, és a közös képviselő azt mondta álljunk a sarkunkra. Tudtommal a közös tároló az közös tulajdon egyenlő arányban?
2010. máj. 27. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmegy a fenébe!!!Ilyet nem tehet!!!Megvette azt a helyiséget vagy mi????Tényleg állj a sarkadra!!!
2010. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak lakások, ahol lakásonként van tároló, de ahol 2-3 nagyobb van, az közös mindenkivel.

Nem lehet kisajátítani egyet sem, oldja meg a lomjait.

2010. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közöld vele,hogy hozza a tulajdoni lapot hogy a tároló az ő tulajdona.Ha meg hozzányúl a bicajokhoz feljelented.Egyébként a közös képviselőtől kérj egy papírt,hogy a tároló közös tulajdon.Velünk is elakarták ezt játszani ,de mikor közöltem hogy mutassa meg a tároló tulajdoni lapját azóta kussol.
2010. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszok,köszi:)
2010. máj. 27. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyot tévedett a csaj!A közös az közös, talán nem érti a szó jelentését.Ergo nem az övé!!

Én is biztos elküldtem volna a jó...anyjába!!!

2010. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még ő volt megsértődve,hogy ő normális hangnemben szólt nekünk,én meg mondtam neki,hogy "anyádat".

De a csajom rámszólt hogy ne égessem.

2010. máj. 28. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is anyáznék!De még hogy!0 IQval ne ugráljon, tartsa be a társasházi törvény előírásait!Jóhogy már az össze lakás lakhatására nem tart igényt!!
2010. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!