Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi tortenik egy lakasban, ha...

Mi tortenik egy lakasban, ha 2 hetig nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

tortenhet valami baj, ha 2 hetig nem latogatom?

nem nyitok ajtot, nem szelloztetek stb.


2017. szept. 18. 22:16
 1/6 youngboy26 válasza:

Szellőztetni kell, de hogy mi lehet probléma, szerintem semmi nem lehet.

Víz, villany, gáz biztosítva vannak, vannak biztosítékai, bár a gáz az lehet elzárnám.

Remélem, tudtam segíteni.

2017. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban voltam 4 hétig, senki nem ment a lakásomba. Mikor haza mentem, még a cserepes virágok sem voltak elhervadva. Volt egy kis por a bútorokon, és kicsit áporodott volt a levegő, de ennyi.
2017. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne élő állat, akkor semmi. Diákkoromban egész nyári szünetekre ott hagytam a pesti lakást, és hazamentem a szüleimhez. Szeptemberben minden úgy volt, ahogyan ott hagytam. Vagy gondolj bele, hány embernek van nyaralója, amit csak alkalmanként használ.
2017. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz, egy nyaraláskor is otthagyod ennyire a lakást. Utána port kell törölni, szellőztetni. Azt kell átgondolni, vannak-e növények, amik nem bírják ki két hétig öntözés nélkül. És a macskát se zárd be ennyi időre :-)


Télen oda kell figyelni, hogy ne fagyjon át, de lakásnál ez nem lesz (szomszédok körbefűtik), inkább háznál probléma, temperálni kell.

2017. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi. a növények között lehet megsínyli néhány.

ablakot résszellőzésre érdemes nyitva hagyni, akkor nem lesz rossz a levegő sem.

vizet gázt érdemes elzárni, a hűtőn kívül mindent áramtalanítani. az ördög nem alszik :)

2017. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemetet kivinni.

Nálunk mondjuk volt már, hogy ennyi idő alatt kiszáradt a lefolyóból a víz, és feljött a csatornaszag, de az fél óra alatt kiszellőzik.

2017. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!