Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi van ott? Rossz környék nagyon?

Mi van ott? Rossz környék nagyon?

Figyelt kérdés

Szóóval. Csütörtökön jöttem fel Budapestre Nyíregyházaról, a családommal fogunk ideköltözni. A családom többi tagja még lenn maradt, engem pedig a nagybátyám hozott fel, aki budapesti. Ő a Koppány utcában lakik, a Közvágóhídtól nem messze, nem túl jó környéken. Mi a Határ útnál fogunk lakni, de hétfőig a nagybátyámnál lakok. Tegnap délután mondtam a nagybátyámnak,hogy elmegyek futni. Mondta hogy rendben csak vigyázzak a Budapest Parknál, meg a gázos arcokkal, mert van belőlük rendesen ezen a környéken. Mondtam, hogy rendben. Átmentem a Kopaszi-gátra, semmi baj nem volt. Aztán visszafelé fél 7 környékén amikor átértem a hídon, gondoltam megnézem a Duna pesti oldalát is ott lennt. Elmentem az Obi mellett egy bicikliúton, (google térkép segített :D) aztán letértem a forgalmasabb útról. Volt ott egy kisebb eléggé lerobbant ház, egy kapuszerűség, és egy nagyon nagy lerobbant épület, teljesen elhagyatva tele graffitivel. Gondoltam majd megnézem talán, lementem jobbra a Duna partra. De voltak ott fiúk akik valami fémhordóban tüzet égettek, maxon hallgatták a zenéjüket, nem voltak szimpik ezért le sem mentem a parthoz. De gondoltam akkor már megnézem azt a nagy épületet. Be akartam menni de amikor az épület bal oldalánál a bejáratnál bementem ordítozást meg káromkodást hallottam. Ígyhát inkább hagytam az egészet, de kijött az épületből 5 nálam kicsit idősebb fiú. Nagyban ordítoztak, egymás édesanyját szidták. Tudom hogy ez gáz, de elbújtam egy bokor mögé. Arra indultak el amerről én jöttem. Ezért én elindtam valami ösvényén visszafelé vitt az is. Akkor megláttak és jöttek utánnam, aztán megkérdezték hogy leszopom e őket? Mondtam hogy ezt most kihagynám, erre kicsit kiakadtak és elég erőszakosan tapogattak, mindegy. Elfutottam visszafelé, és jött egy lány mondta h ő ismeri a fiúkat menjek vele. Nem bántanak majd. Az ösvény kivitt a közvágóhídhoz. Hazamentem találkoztam még egy rakás részeggel. Nade. A kérdésem az lenne, hogy mi az az elhagyatott épület ott, mi van bennt? Arra valami cigánytelep van? Nem rosszindulatból kérdezem, de amúgy ennyire rossz környék lenne a közvágóhíd környéke vagy ez csak a péntek esténk volt köszönhető?

Bocsánat ha hoszzú lett, bocsánat ha nem jó a kategória, nem vagyok egy nagy gyakorikérdésező:).

15/L amúgy


2017. szept. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kiscsillag, de te nem kicsit vagy hülye. 15 éves lány létedre, este fél 7-kor, vagyis már szinte sötétben, idegen, lepukkant épületekbe akarsz bemenni egyedül. Ismeretlen emberekkel próbálsz haverkodni, és csodálkozol, hogy nem a legnagyobb jóindulattal fogadtak (és most nagyon visszafogottan fogalmaztam). Ennyi idősen lehetne már több eszed, de a szüleidnek, nagybátyádnak mindenképp. Különben te leszel majd a holnap reggeli újság egyik vezető híre... Isten ments!
2017. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy elég rossz környék, nem kellene sötétben arra mászkálnod.
2017. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99,9% hogy ez egy kamu kérdés.
2017. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

erre a kapura gondolsz? ez egy vágóhíd volt régen, az utóbbi években próbatermeknek volt kiadva, és volt is itt egy szórakozóhely, az r33, a vágóhíd báltermében, de bezáratták drogügyek miatt, mert nem tetszett a kormánynak (bezzeg a király utcában, gozsdu udvarban, sziget fesztiválon nem razziáznak). azt, hogy azok a fiatalok mit kerestek ott, azt nem tudom, valszeg prostitúcióhoz volt köze a dolognak.

2018. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen kárkálok arra sötétben, szerintem tök biztonságos környék...

Bár én 30as 110kg os kopasz vagyok :)

2018. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!