Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a csatorna...

Mennyibe kerül a csatorna bekötése?

Figyelt kérdés
Olyan házakat néztünk, ahol emésztőgödör van, és csak jövőre kötik be a csatornát. Mennyibe kerül egy ilyen?
2010. máj. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk Debrecenben 90 ezer ft amit egybe vagy részletre lehetett kifizetni, majd a rákötés, és kiásod magadnak a gödröt, és ha nem hivsz szakembert csak a csövek ára dominál, nekünk 25 m re való csö volt 13-14 ezer ft
2010. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kötném be a csatornát, mondjuk, ahol lakom nincs is csatornázás, de ha lenne sem kötném be, ugyanis, ha jól tudom, akkor a csatornánál az elfogyasztott vízmennyiség alapján számlázzák a csatornadíjat amolyan "amennyi kifolyik a csapon, annyi ki is folyik a csatornába".....ha viszont emésztőtök van, akkor alapból a legtöbb meg van oldalt fúrva, és így csak jó pár évente kell üríteni, és egyéb dolgokat is kiönthetsz máshova....pl. a mosógép szennyvízét is ügyesen ki lehet vezetni......így pedig egy csomó pénzt spórolsz meg hosszú távon is ;)
2010. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az UNIO miatt nálunk is csatornázni kell, ha nem köttetem be akkor az elfogyasztott víz után környezetterhelési díjat számolnak fel, igy hajtanak rá a beköttetésre. Hosszabb távon a csatorna rákötés az olcsóbb !
2010. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoval elfolyik vagy nem teljesen mindegy, szippantanak vagy nem teljesen mindegy, bárhogy szippantunk fél évente v havonta ugyan olyan árat fizetek ( Debrecen ) viszont ha csatornázunk akkor kevesebb a vizdij.

Ezt annak irtam aki irta h nem csatornázna.

2010. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!