Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klímához van itt olyan aki...

Klímához van itt olyan aki "H" tarifát igényelt?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy ment ez végbe? haver vagy egy kirendelt szerelő volt aki felszerelte az órát? Hova szerelte az órát? úgy értve befért-e ahova szánva volt) minden érdekelne!

Jövőre szereltetek klímát és ezzel a H-tarifával akarnám üzemeltetni.



2017. szept. 28. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal szeretnél fűteni?
2017. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első? Érted a kérdést? De könnyítek neked, legyen, íme!

: A "H" tarifa szerint szeretnék fűteni!

Így már érthető? Elnézést ha számodra "kitekertem" a kérdést, de ezzel a segítséggel visszacsináltam, 1000 bocs meg egy anyamedve!.


Lenne? Bocsánat! Akadna értelmes ember a gyakorin aki nem akar a szavakkal játszani? Ha nem értelmezi is a kérdésem és rendesen válaszol?! "Ó" 1000 bocs, igen elírtam! Sorry!

2017. szept. 28. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Oh bocsánat,hogy rá mertem kérdezni!!!!!!!

Mi 1,5 éve csináltunk végig mindent és a múltkor 80 mondatba kirészleteztem egy kérdezőnek az egészet, majd kiderült,hogy ő gázzal fűt és eszébe sincs árammal,hanem hűteni akar nyáron H tarifával....

Gondoltam most kivédem ezt egy kérdéssel,nem ismét feleslegesen pötyögök annyit.

Szóval bocs....majd válaszol neked értelmes ember!

2017. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-mas.. :) Az nem én voltam, én tegnap kezdtem el gondolkodni ezen a "H" tarifán.


Miért kérdezel hülyeséget? Nem kiírtam mit akarok? :D


Nah szval 85%-os okos ember, hol van az ahol válaszoltál hogy ne írd le nekem még egyszer! Szabad tudni??

Mivel látom nem ezt akartad, én meg már kissé belefáradtam a sok kötekedőbe, épp ezért vissza adom azt a fél pontodat, de kérném hova írtad le előzőleg mert az nem én voltam!

2017. szept. 28. 15:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó, burkoltan igaz de meg lett fogalmazva.
2017. szept. 28. 15:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiírom még egyszer átfogalmazva! Teljesen érthetően leírva..
2017. szept. 28. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes kör volt :)

Bizonyára ez nem egy kérdez-felelek online azonnal, de én kérdeznék hány klímáról van szó? Egy klíma esetében nem éri meg sajna, persze van aki másképpen gondolja, nekem 160-ből jött ki. Ahhoz, hogy megtérüljön 3,4 kis vagy közepes klíma kell és akkor nem kell várni 10 évet, hogy tényleg legyen értelme. Egy klíma esetében 10 év alatt el is romolhat, és akkor megint egy új klíma, újra kifizetni a szerelőt stb. mert javítani ritkán éri meg...


Szerény véleményem az ha 3,4 klímát párhuzamosan működtetsz és tényleg használod, nem csak lógnak a falon akkor van értelme, kb féláron jön az áram. Nálam úgy ment, hogy megvettem a profi klímát ez két 4kw-os vasat jelent, fűtésre optimalizált verzió.Adott volt egy jó klímaszerelő csapat aki felszerelték, majd utána szóltam a villanyásznak aki elintézte a papírokat, megvette az összes cuccot, kiépítette a H óra helyét és mikor minden kész volt bekötötte a 2 klímát elektromosan. Az ilyen hálózatfejlesztésnél minden vezetéknek kábelnek szabványosnak kell lennie, ha nem így van akkor szabványosítani kell. Mindent számolva 1 millába került a történet. Ami változott hogy havonta nem 2 ezret fizettem fűtésre 1 klímára hanem kb 1100-1200 között jött ki, tehát a havi fűtésem az 3 ezer alatt van, nálam minden szigetelt, az mondjuk igaz csak akkor megy a klíma ha otthon vagyok. Ja igen mielőtt elkezdenéd a klímást ésa villanyászt előtte ki kell hívni, nemcsak az ár miatt hanem hogy felmérjék a helyzetet. És H-tarifához, csak bizonylattal rendelkező klímát lehet csatlakoztatni!

2018. febr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!