Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ideiglenes lakcím?

Ideiglenes lakcím?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hogy meg változott a tartózkodási helyem ideiglenesen de a lakcímem ugyan az. Mit kell tenni hogy át irják a tartózkodási helyem? Milyen papirokra van szükség? Van anyagi vonzata? Érdekel ezzel kapcsolatban minden.

2017. okt. 12. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Pár éve még elég volt,ha a lakcím bejelentőt a tulajdonos aláírja,de állítólag már személyesen neki is meg kell jelennie.

Lakcím változás esetén ingyenes a lakcímkártya

2017. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a lakcímemen nem akarok változtani csak a tartózkodási helyemen. 4 éve együtt vagyunk a párommal és inkább nála vagyok többett. És azért lenne jó a tartózkodási hely megváltoztatni mert kmbe több a munkahelyemtől és azt csak addig fizetik ahol pillanatnyilag lakom. Ezért kérdezem hogy lehet e csak tartózkodási helyet változtatni vagy ez esetbe van az ideiglenes lakc. kártya vagy teljesen újat kell csináltatni.
2017. okt. 12. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Megértettem,hogy csak tartózkodási helyet szeretnél!!! De a tartózkodásihoz is ugyan úgy kell a tulajdonos engedélye.

Kapsz egy új lakcímkártyát amin az új tartózkodási hely lesz meg az állandó lakcímed.

2017. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!