Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlószőnyeget mivel lehetne...

Padlószőnyeget mivel lehetne szagtalanítani?

Figyelt kérdés
Most költöztünk albérletbe. Volt egy ronda szőnyeg a padlószőnyegen, nem tudtuk miért. Felszedtük. Mint később megtudtuk, egy alkoholista lakott itt régebben, nagy eséllyel odavizelt és vagy odahányt. Nem látszik, de nagyon büdös. Már ecetes tisztítóval kisúroltam, 4 zacskó szódabikarbónát rászortam, de semmit se ért. Valami tipp?
2017. okt. 25. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáld:

[link]


Ha ezzel sem lesz siker, akkor passz!

Ragasztva van a szőnyegpadló?

Mert ha nem, akkor felszeditek, elvitetitek szőnyegtisztítóval és a következő hónapban ennyivel kevesebbet fizettek.

De ezt előtte meg kell beszélni a tulajjal.

2017. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ma veszek kis. Nem tudom felvenni, a tulaj nem hiszem, hogy engedné. Hamarabb mondaná azt, hogy rakjuk vissza a szőnyeget rá és akkor nem büdös...
2017. okt. 25. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem beválik, nálunk segített.

Majd meséld el, hogy milyen sikerrel jártál!

2017. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bérelj vagy kérj kölcsön egy szőnyegtisztító funkcióval rendelkező takarítógépet, csodákat lehet vele elérni.
2017. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig jó ez a sanytol, de a szódabikarbóna is hatott 2 napig. 1 héten belül kiderül, jó-e :)
2017. okt. 25. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy kéne update. Semmit se ért, pár nap után ugyan olyan büdös volt.
2017. dec. 29. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szőnyegtisztító takarítógépes megoldás drágább, még talán macerásabb is (elvinni, visszavinni stb.), de vele ténylegesen át lehet mosni a padlószőnyeget. Ha többször átmégy rajta, akkor még a tisztítószer maradványait is visszaszívja, nem úgy, mint a szódabikarbónás és hasonló megoldások, amikor a szerek maradványa benne marad a szőnyegben.
2017. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos felszedni nem tudom, mert le van ragasztva. Lehet legjobb lesz, ha felhívom a tulajt, hogy higiéniai és egészségügyi okokból ki kéne cserélje.
2017. dec. 31. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!