Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lepattant az üvegasztal...

Lepattant az üvegasztal sarkáról egy 2-3 mm-es darab, de nem teljesen, hanem átlósan. Hogyan tudnám kijavítani?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te sehogy, mert ezek speciális üvegek és ronda lesz, de smirglivel nem is fogsz boldogulni vele.

Vidd el üvegeshez, az vagy levág belőle egy akkora csíkot, amekkora hibás és szakszerűen lecsiszolja, vagy csak a sarkát javítja ki, szintén csiszolással.

2017. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már sehogy, és más sem fogja elvállalni.
2017. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Már miért ne vállalná el üveges?

Nekem is megsérült az edzett, ragasztott lapom az asztalon és az üveges, aki gond nélkül ELVÁLLALTA, gyönyörűen orvosolta a problémát.

Annyi történt, hogy fél centivel rövidebb az asztallap és akkor mi van?

2017. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elvállalta üveges. Csiszolni belőle sok lett volna, ezért egy vékony csíkot levágott az edzett üvegből.
2017. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!